моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Бітумна черепиця

Шляхетна за кольором і блиску бітумна черепиця, що вінчає ваш котедж або будинок, надає йому вишуканий вигляд. Така м'яка покрівля красива і практична. Вона надійно захистить будову від будь-якої негоди.

Красива дах доступна кожному

  • Економія коштів. Легка по вазі бітумна черепиця, ціна якої дозволяє придбати її будь-якому споживачеві, заощаджує ваші кошти на монтаж і облаштування потужного фундаменту будинку.
  • Економія матеріалу. При укладанні м'якої покрівлі цього типу ви можете оформити будь-які фігурні виступи без зайвих залишків матеріалу.
  • Безпека. Вам не потрібно турбуватися про встановлення громовідводу. У виробництві бітумної черепиці використано діелектрики. Покрівля не конденсує атмосферні заряди, не притягує блискавки, не іскрить в грозу.
  • Кліматичні умови - будь-які. Покриття добре переносить температурні перепади і може встановлюватися в будь-якому регіоні. Можна сміливо купити бітумну черепицю в Києві, Архангельську і в самих жарких кліматичних зонах.
  • Легкість монтажу та ремонту покрівлі. Матеріал дуже простий в монтажі. Його малі розміри дозволяють швидко робити покрівельний ремонт без великих витрат.


Наші фахівці проконсультують по виниклих питань, виконають розрахунки необхідної кількості черепиці. Ми здійснимо шеф-монтаж швидко, бездоганно і недорого.

   Виберіть свою черепицю:

- Kerabit        - Katepal     - IKO       - Icopal      - Акваизол      - Шинглас      - Дёке  

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48