моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Бітумна черепиця IKO (Бельгія)

Все частіше для пристрою красивих і довговічних покрівель застосовують бітумну черепицю. Швидкість і простота монтажу є головними її перевагами. Крім естетичних переваг, цей матеріал має відмінні якісні, експлуатаційні характеристики. А його гнучкість дозволяє виробляти практично безвідходні покрівельні роботи на дахах складних конструкцій. До всього, бітумна черепиця має порівняно не високу вартість, тому вона і застосовується як альтернатива більш дорогий керамічної.

Якісним гідроізоляційним покриттям є бітумна черепиця iko, вироблена відповідно до європейських стандартів, які гарантують її екологічність і довговічність. Покрівля, виконана з даного матеріалу, захистить Ваш будинок від палючого сонця, вітрових навантажень, набридлого шуму падаючих крапель дощу. Черепиця від торгової марки iko має потовщені шари бітуму. Саме цим і пояснюються її високі вогнестійкі, теплостійкі, експлуатаційні якості. Завдяки даним властивостям значно збільшений гарантійний термін на сам матеріал і роботу, вироблену з її укладання. Експлуатація такого даху не викликає проблем, достатньо тільки своєчасно видаляти з покрівлі листя, гілки та інше сміття.

Компанія Житлосервіс піклується про своїх покупців, тому пропонує їм ряд послуг по ретельному підбору, підрахунку необхідної кількості матеріалу, шеф-монтажу покрівлі. Тільки у нас ви зможете придбати товар за найвигіднішими цінами. Роботи з укладання виконуються кваліфікованими фахівцями швидко і вчасно.

Класична

Ламінована

Самоклеющаяся

Преміум клас

Високоякісна традиційна

Дизайнерська

Архитектурный стиль

Комплектуючі

Записей не найдено.

Бітумна черепиця ICOPAL Antik

Записей не найдено.

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48