моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Бітумна черепиця Katepal (Фінляндія)

Покрівля захищає будівлю від несприятливих атмосферних впливів, впливає на його архітектурний вигляд. Великим попитом і популярністю серед забудовників користується бітумна черепиця. У багатьох європейських країнах вона є традиційним покрівельним матеріалом, так як давно перевірена часом і зарекомендувала себе з кращого боку. Серед чималого числа торгових марок заслуговує особливої ​​уваги бітумна черепиця katepal, яка володіє відмінними характеристиками: гнучкість, герметичністю, невеликою вагою, довговічністю. Після укладання матеріал піддається самовулканізаціі. Тобто, окремі смуги черепиці склеюються, створюючи надійне, щільне покриття, якому не страшні сніг, дощ, сильний вітер.

Бітумна черепиця катепал є матеріалом нового покоління і цілком підходить для скатних дахів, ухил яких до 90 градусів. Вона виготовляється у Фінляндії, її виробництво постійно вдосконалюється. Поліпшення технологій благотворно впливає на якість будматеріалу і його основні показники. Вся продукція від торгового знака Katepal сертифікована, завод-виробник гарантує своїм покупцям надійність і довговічність експлуатованого матеріалу.

Визначитися з вибором покриття для покрівлі Вам допоможе компанія «Житлосервіс». Ми пропонуємо своїм клієнтам великий асортимент будівельної продукції від відомих торгових марок за вигідними цінами. Купуючи покрівельний матеріал у нас, Ви залишаєте проблеми позаду. Фахівці нашої компанії виконають необхідні розрахунки, дадуть відповіді на питання, в мінімальні терміни вироблять монтажні роботи.

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48