моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Бітумна черепиця OWENS CORNING (США)

    Ефективний захист і чудовий зовнішній вигляд вашого будинку в протягом десятиліть здатна забезпечити американська бітумна черепиця owens corning. Таке покрівельне покриття як не можна краще підходить для погодних умов Україна, оскільки відрізняється високою міцністю і надійністю. Купити черепицю owens corning в Києві за прийнятною ціною можна в нашому торговому представництві.

    Листи гнучкої черепиці owens corning складаються зі скловолокна, бітуму і кольорових мінеральних гранул. Така структура забезпечує унікальні гідроізоляційні властивості м'якої черепиці, її стійкість до хімічних і атмосферних впливів. Бітумна черепиця дуже практична в експлуатації, вона зберігає тепло, не піддається корозії і гниттю, приглушує зовнішні звуки (в тому числі і під час зливи). Кожна з моделей owens corning оброблена антигрибковим засобом, завдяки чому виробник гарантує стійкість її до грибків і плісняви.

    Мінеральні гранули, якими покрита бітумна черепиця, забезпечують покрівлі стійкий колір і відмінний захист від дії ультрафіолету. Завдяки широкій гамі забарвлення, а також різним фактурами поверхні, м'яка черепиця виглядає яскраво і естетично навіть через десятиліття експлуатації. На підтвердження цього, виробник дає письмову гарантію від 20 до 50 років на всі види бітумної черепиці власного виготовлення.

    Укладання гнучкої черепиці не вимагає особливих навичок. Невеликі еластичні листи практично без відходів монтуються на дах будь-якої конструкції (в т.ч., круті схили або сферичні виступи), що дозволяє отримати якісну крівлю за прийнятною вартістю.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48