моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Бітумна черепиця Tegola (Росія)

Главная Битумная черепица Битумная черепица Tegola (Россия)

Бездоганна репутація, широкий модельний ряд і порівняно невисока ціна - це ті три кити, завдяки яким бітумна черепиця tegola (Тегола) вже понад 30 років займає провідні позиції серед матеріалів для покрівлі в 70-ти країнах світу, включаючи Україну. Ми пропонуємо гнучку черепицю tegola російського виробництва, купити яку в Києві можна в представництві нашої торгово-будівельної компанії.

М'яка черепиця - еластичний покрівельний матеріал на основі бітуму в широкому діапазоні колірної гами. Її часто використовують на складних дахах, що поєднують різні архітектурні рішення - вигнуті лінії, круті схили, вежі, бані і т.д. Покрівля Тегола не тільки надає будівлі закінчений респектабельний вигляд, вона підкреслює його солідність і вишуканість.

Бітумна черепиця має унікальні експлуатаційні характеристики. Її переваги - це висока зносостійкість, абсолютна гідроізоляція, посилена відмінними водовідштовхувальними властивостями, чудова тепло-та шумоізоляція. Черепиця Тегола стійка до цвілі і мохів, не гниє і, що дуже важливо, не накопичує атмосферні заряди під час грози. Її ціна - це більше 50 років вашого спокою та безпеки!

Бітумна черепиця tegola досить просто монтується, залишаючи після укладання мінімум відходів. Невеликі листи скріплюються між собою завдяки самоклеющейся основі і спаюються під дією сонячного тепла в суцільне еластичне покриття. Завдяки цьому забезпечується надійна гідроізоляція покрівлі та стійкість до різних атмосферних впливів і сильних поривів вітру.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48