моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Франкфурт

Цементно-піщана черепиця braas - це покрівля, яка має високу міцність, водонепроникністю, морозостійкістю і пожежобезпечність. За своїм функціональним і експлуатаційним властивостям вона практично не відрізняється від керамічної, але значно дешевше останньої за ціною. Купити черепицю frankfurt в Києві легко, оскільки ми пропонуємо широкий асортимент цементно-піщаної черепиці в Україну.

Цементно-піщана черепиця Франкфурт складається з портландцементу і натурального кварцового піску з додаванням різних фарбувальних пігментів. Завдяки такому складу ця покрівля значно легше керамічної, що ні в якому разі не применшує її достоїнств. Технологія виготовлення цієї черепиці також істотно відрізняється від керамічної, оскільки сировинної напівфабрикат не піддається випаленню, а сушиться при температурі 60 градусів.

Будинок під черепичним дахом комфортний і естетичний. Натуральна черепиця не гуркоче під дощем або градом, не шумить від вітру, не розжарюється під гарячими сонячними променями і не розтріскується від різких перепадів температур. Внутрішній простір будинку (в т.ч. і мансарда) не страждає від перегріву або переохолодження, оскільки покрівля з черепиці frankfurt повільно нагрівається і остигає, гарантуючи відмінну вентиляцію підпокрівельного простору. Натуральна черепиця вельми вимоглива в догляді і протягом всього свого життя практично не потребує ремонту. Виробником встановлюється гарантійний термін служби цементно-піщаної черепиці - 30 років, хоча прослужити вона може в п'ять разів довше.

Каталог продукції

Записей не найдено.

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48