моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

ONDO

Цементно-піщана черепиця ONDO - це черепична покрівля, що володіє високою міцністю і водонепроникністю, і має високу морозостійкість і пожежну безпека. Виготовлена з натуральних компонентів, черепиця ONDO, за своєю функціональністю зовсім не поступається керамічної черепиці, а подекуди навіть перевершує її. Ціна - основна перевага черепиці Ондо з керамічними покрівлями. Черепицю ONDO легко купити в Києві, а також організувати нашу доставку в будь-які регіони України, оскільки ми - кращі дилери заводу і пропонуємо весь асортимент цементно-піщаної черепиці виробленої в Україні.

Сама цементно-піщана черепиця ONDO виготовляється з портландцементу марки М-500 і натурального кварцового піску з додаванням фарбувальних пігментів, які і надають колір майбутньої покрівлі. Завдяки простому складу, цементно-піщана покрівля трохи легше керамічної, що теж дає невеликий, але плюс, при транспортуванні і укладанні. Метод виготовлення цієї черепиці теж має радикальні відмінності від методів виготовлення керамічної, де сировина не піддається температурному випалу, а проходить сушку при температурі 60 градусів.

Житло під черепичним дахом естетичне, затишне і комфортне. Натуральна черепиця не передає шум від крапель дощу або граду, не шумить на вітрі, не боїться пекучих сонячних променів і не тріщить від різких стрибків температур. Простір усередині будинку не потребує зайвому кондиціонуванні і обігріві, тому що покрівля з черепиці ONDO нагрівається повільно, повільно і остигає. Черепиця з цементу і піску невимоглива в обслуговуванні і на протязі всього свого терміну служби практично не потребує ремонту. Виробником встановлюється гарантійний термін служби цементно-піщаної черепиці Ондо - 30 років, хоча прослужити вона може в п'ять разів довше.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48