моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Таунас

Цементно-піщана черепиця Таунас (одна з моделей черепиці Braas) - це гармонійне поєднання геометричних, експлуатаційних і естетичних властивостей. Хвилеподібна, з високим чітким профілем і закругленою нижньою облямівкою черепиця Таунас здобула славу аристократичного натурального покриття для покрівлі особняків, котеджів і заміських будинків. Купити цементно-піщану черепицю Таунас можна в нашій компанії "Житлосервіс" в Києві. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, зразково зарекомендувала себе на будівельному ринку України, а наші ціни дозволяють придбати вподобаний покрівельний матеріал навіть при невеликому бюджеті.

При виробництві цементно-піщаної черепиці Таунас використовується високоякісний портландцемент (силікатний цемент) і природний кварцовий пісок. Традиційні благородні кольори черепиці - червоний, темно-коричневий, чорний - досягаються шляхом додавання у вихідну сировину пігментів на основі оксиду заліза. Головна перевага моделі Таунас - її стильна форма і міцне замкове з'єднання. М'яка закруглена форма і гладка глянцева поверхня окремих покрівельних елементів в сукупності створює на даху елегантне покриття, гармонійно поєднується з різними стилями і дизайнами будівель. Такий дах виглядає природно на фоні будь-якого пейзажу. А високоположений бічний замок надійно з'єднує елементи в суцільне покриття, виключаючи затікання і дефекти кріплення.

Цементно-піщану черепицю Таунас виробляють на сучасному підприємстві, використовуючи комплексно-автоматизовану технологію, що гарантує надійність і високий рівень якості отримуваної продукції.

Каталог продукції

Записей не найдено.

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48