моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Будівельна компанія "Житлосервіс"

Компанія «Житлосервіс» пропонує власникам заміських ділянок і нерухомості, що будується покрівлю, яка зробить будинок приголомшливо красивим і захищеним.

Ми пропонуємо також організаціям, оптовим покупцям та корпоративним клієнтам співпрацю, яка збільшує прибутки будівельного бізнесу за рахунок наших вигідних торгових пропозицій.

Все найкраще для корони будинку - покрівлі

  • У нас завжди в наявності загальнобудівельні та покрівельні матеріали різного виду, необхідні в будівництві котеджів, будинків і господарських будівель, а також для проведення поточного ремонту дахів.
  • У нашому великому асортименті - різноманітна за ціною, кольором і фактурою металочерепиця, яка на сьогоднішній день вважається найбільш вигідним і зручним матеріалом для облаштування скатних дахів.
  • Ми реалізуємо теплоізоляційні матеріали і виконуємо роботи по їх укладанню в короткі терміни.
  • Ми можемо виготовити профнастил будь-якої конфігурації для самих різних будівельних завдань.
  • Наші фахівці кваліфіковано і швидко встановлять вам горищні сходи і мансардні вікна, облаштують або відремонтують водостік, встановлять покрівельні огорожі та декоративні карнизи.

детальніше ...

Новини

Металочерепиця Armorium за 3 дні! Нова лінія під Києвом!

Почала працювати нова лінія по виробництву металочерепиці Armorium Ruukki в с. Копилів Макарівського району читать далее

Онлайн реєстрація гарантійних зобов'язань Ruukki

Нова послуга від компанії Ruukki - онлайн реєстрація гарантій на металочерепицю, профнастил та фальцеву покрівлю читать далее

Статті

Як розраховується ухил покрівлі

Той чи інший ухил даху додають залежно від кліматичних умов і матеріалу покрівлі. читать далее

Про нас

Компанія «Житлосервіс» пропонує власникам заміських ділянок і нерухомості, що будується покрівлю, яка зробить будинок приголомшливо красивим і захищеним. читать далее

дизайн дома от ruukki система подбора кровли от ruflex Инструкции Сертификаты
Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48