моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Braas

Натуральна черепиця і, зокрема, керамічна черепиця braas - класичний покрівельний матеріал, який застосовувався століття назад, але і сьогодні не втратив актуальності. Більш того, черепиця braas все частіше прикрашає дахи будівель в Києві та Україні, поєднуючи в собі унікальні естетичні та експлуатаційні властивості, певні самою природою. Ціна натуральної черепиці, природно, на порядок вища за вартість сучасних покрівельних матеріалів, проте, придбати таке покриття може кожен, хто піклується про міцності, довговічності і красі свого будинку. Ми пропонуємо найпопулярніші моделі продукції braas - класичну Гранат 13V, плоску Опал, сучасну Сіріус 13 і не виходить з моди Рубін 9 V.

Термін служби керамічної черепиці обчислюється десятиліттями і може складати в деяких випадках більше ста років. Дах під черепицею відмінно регулює тепло, створюючи всередині будинку комфорт і в холод, і в спеку. Таке покрівельне покриття має чудові звукоізоляційні властивості, стійке до ультрафіолету і різних атмосферних чинників, а також є екологічно чистим матеріалом.

Укладання черепиці здійснюється за рахунок пазових замків, передбачених в кожній плитці. Завдяки цьому, покрівельний масив стає неприступним для ураганів і різних зовнішніх деформацій. Монтаж черепиці braas відбувається таким чином, що покрівля стає водонепроникною, але в той же час, завдяки зазорам, відмінно вентилюється, перешкоджаючи утворенню конденсату, що, в свою чергу, зберігає первісний вигляд черепичної покрівлі багато років.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48