моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Roben

Натуральна черепична покрівля недарма користується великою популярністю, як серед багатьох архітекторів, так і серед власників будинків, оскільки керамічна черепиця roben - це надійно, естетично і досить економічно за ціною. Плануючи придбати якісний та сучасний покрівельний матеріал, не слід упускати з уваги натуральну черепицю. Покрівля з цього матеріалу не тільки елегантна і приємна на вигляд, вона екологічна і володіє чудовими функціональними властивостями. Ми пропонуємо керамічну черепицю roben в Києві, мабуть, за найприйнятнішою вартості в Україну.

Натуральна черепиця - один з самих практичних і довговічних матеріалів для покрівлі. Більше ста років черепична покриття може захищати ваш будинок від сонця, вологи, вітру та інших зовнішніх факторів. Йому не страшні великі навантаження і ультрафіолетове випромінювання. До того ж, сучасна черепиця roben випускається в самих різних геометричних формах і колірних рішеннях і заслужено претендує на звання самого ефектного прикраси вашого будинку, яке може задовольнити навіть найвишуканіший дизайнерський смак. Покрівля з черепиці органічно гармонує з різними архітектурними стилями і будь-яким природним ландшафтом, вона однаково прекрасно виглядає і на скромному будиночку, і на шикарному особняку.

Керамічна черепиця компанії Roben з Німеччини виробляється з високоякісної глини з застосуванням найсучасніших досягнень будівельної індустрії. Можливо, саме завдяки цьому, а ще відомому німецькому якості, продукції roben довіряють у багатьох країнах світу вже більше ста п'ятдесяти років.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48