моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Горищні сходи

Практично всі мансарди і горища є сьогодні експлуатованими приміщеннями. Щоб налагодити сполучення з ними найчастіше використовуються горищні сходи. На відміну від своїх стаціонарних «побратимів» вони не припускають зайве навантаження на несучі конструкції і дороге будівництво. Монтаж горищних сходів виконати під силу будь-якому домовласникові. І якщо стаціонарний примірник займає досить багато вільного місця, то горищні складні сходи та сходи горищні висувні - в цьому плані просто знахідка.

Сходи на горище купити сьогодні можна повсюдно. Вартість установки горищних сходів варіюється і залежить від моделі. Серед усіх представлених на ринку зразків особливо популярні горищні сходи ФАКРО і горищні сходи oman. Чому саме вони?

Продукція фірми fakro відрізняються високою надійністю і безпекою. Спеціальна фурнітура для горищних сходів (кутові петлі-шарніри і трафарет), що є в комплектах, дозволяють покупцям самостійно регулювати розміри виробу. Це дає можливість звести на «ні» або хоча б значно знизити вартість монтажу горищних сходів. Сходи Факро в Києві Ви без проблем можете купити у компанії «Житлосервіс» за цінами більш ніж доступним.

Не менш цікавий варіант - горищні сходи оман. У більшості своїй вони автоматизовані. Ціна монтажу у вартість виробу не включена. Вона оплачується окремо. Є у продажу дерев'яні горищні сходи (Oman Standard), металеві горищні сходи (Oman Metal), а також нова модель - горищний алюмінієва (Oman Alu-Profi). Вона відрізняється невеликою вагою і практичністю. Розкладні сходи Oman Stallux - комбіновані вироби. Вони призначені для заміських будинків. Також у продажу є моделі Oman Sliding, Oman Extra та ін Все, що потрібно Вам зробити - визначитися з моделлю товару і виробником.

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48