моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Мансардні вікна, аксесуари

Крім покрівельних покриттів, наша компанія поставляє широкий асортимент комплектуючих для покрівлі, в числі яких - якісні мансардні вікна популярних європейських виробників Roto (рото), Fakro (ФАКРО) і Velux (велюкс). У нас можна не тільки купити мансардні вікна (Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Одеса) за доступною ціною і отримати необхідні консультації по монтажу, але також замовити установку вікна в мансардної даху будівлі в будь-якому куточку України.

Незалежно від того, яку конструкцію і яке покрівельне покриття ви плануєте (металочерепиця, бітумна черепиця, металева покрівля тощо), правильно встановлені мансардні вікна можуть стати функціональної і декоративної родзинкою вашого будинку. Вони виготовляються з надійного металопластикового профілю і комплектуються ударостійкими склопакетами із загартованого скла, стійкого до будь-яких атмосферних впливів, а також практичною фурнітурою. Пристрій мансардного вікна і його розміри (приблизно 10% від площі підлоги кімнати) дозволяють отримувати максимум природного світла навіть в самий похмурий день і рівномірно розподіляти його по всій мансарді. За бажанням, на даху можна встановити середньоповоротні, глухе, панорамне мансардне вікно або покрівельний люк.

Вартість установки мансардного вікна залежить від складності монтажних робіт, які включають підготовку отвору в даху (демонтаж покрівлі), власне установку вікна і складання відповідних аксесуарів (укосів, штор, жалюзі, систем правління вікном і пр.), зміцнення кроквяної коробки. Тому, якщо ви не знаєте, як встановити мансардне вікно, цю роботу слід довірити фахівцям.

Roto

Fakro

Записей не найдено.

Velux

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48