моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Підпокрівельні плівки

Главная Комплектующие для кровли Подкровельные плёнки

Правильно облаштована покрівля являє собою шарувату структуру, одним або декількома шарами якої є підпокрівельні плівки. Що це таке і для чого вони потрібні? Використання такої технології гарантує схоронність покрівлі, її міцність і тривалий термін служби, а також надійний захист підпокрівельного простору від зовнішньої вологи і внутрішнього конденсату. Особливо це важливо в Україну, де протягом року кілька разів відбувається зміна сезону, іноді з досить різкими перепадами температур і погодних умов. Наша компанія пропонує купити в Києві підпокрівельні плівки за прийнятною ціною.

Плівки під покрівлю, можна розділити на два види - гідроізоляційні і антиконденсатні підпокрівельні плівки для холодної крівлі і паробар'єр для теплих горищ (мансард).

Гідробар'єр являє собою гідроізоляційне мікроперфоровані полотно, армоване перлінковой ниткою для підвищення міцності. Така мембрана захищає будівлю від атмосферної вологи і пилу, не перешкоджаючи при цьому циркуляції повітря під покрівлею.

Підпокрівельна антиконденсатна плівка ЮТАКОН - це ламінована з двох сторін плівкою поліпропіленова тканина, стійка до УФ випромінювання. Її нижній віскозний шар повністю поглинає вологу і пар, який утворюється під покрівлею, а потім, завдяки циркуляції повітря, швидко відновлює свій первісний стан. Завдяки такій структурі, підпокрівельна плівка ЮТАКОН довговічна, міцна і гідронепроніцаема.

Паробар'єр (або фольгований паробар'єр) захищає від вологи, пари, конденсату, а також втрати тепла все покрівельне пристрій, від крокв, до зовнішнього покриття. Використовуючи цей матеріал можна значно продовжити термін експлуатації покрівлі.

Каталог продукції

Записей не найдено.

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48