моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Cупердіффузіонние мембрани

Главная Комплектующие для кровли Cупердиффузионные мембраны

Обов'язковим елементом покрівлі є теплоізоляційний шар, функціональність і термін служби якого залежить того, настільки якісно утеплювач захищений від впливу вологи. Супердифузіонні мембрана забезпечує збереження функцій кожного шару покрівлі, і теплоізоляції зокрема, надійно захищаючи її від впливу вологи як зовні, так і з внутрішньої сторони. Для того, щоб купити супердифузіонні мембрану за доступною ціною, можна звернеться в наш торгове представництво в Києві. Ми представляємо лише якісні покрівельні матеріали, які відповідають усім будівельним стандартам Україні.

Мембрана супердифузіонні (Техноніколь, ЮТАВЕК) має високу паропроникність, завдяки чому сприяє інтенсивному вивітрюванню вологи зсередини об'єкта. Такий матеріал ще називають "дихаючої" плівкою. Вона також захищає покрівлю та підпокрівельний простір від пилу, бруду і кіптяви, створює відмінний гідроізоляційний шар, що оберігає попадання атмосферної вологи під покрівлю і є відмінним вітробар'єром.

Супердифузіонні мембрану використовують при влаштуванні покрівель з будь-яким утеплювачем і покрівельним покриттям на різних конструкціях дахів, а також при зовнішньому утепленні вертикальних стін будівель. Її структура складається з трьох поліпропіленових шарів. Зовнішні шари додають їй міцності, а внутрішній - забезпечує надійну гідроізоляцію.

При монтажі покрівлі, супердифузіонні мембрану (ЮТАВЕК, Техноніколь тощо) укладають безпосередньо на теплоізоляційний матеріал. При його відсутності, плівку настилають на будь-яку іншу основу, яка закриває несучу покрівельну конструкцію.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48