моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Водостічні системи

Водостічні системи оберігають цоколь, фундамент і фасад будинку від руйнування. Вони необхідні для організації відводу води з покрівлі. Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент водостічних систем, ціни на них значно різняться. Тому якщо ви вирішили придбати водостічні системи в Києві чи іншому місті, обов'язково зверніть увагу не тільки на вартість водостічної системи, а й на матеріал виробу.

Водостічні системи з пластику відрізняються безшумністю, не схильні до корозії. Елементи таких конструкцій не змінюють своє забарвлення під впливом ультрафіолетових випромінювань. Крім того, пластик водостічна система прекрасно узгоджується з архітектурним стилем споруди, так як має сучасний естетичний дизайн. Водостічні системи металеві відрізняються високою міцністю. Найчастіше вони використовуються в районах, де випадають рясні сніжні опади. Успішно пройшли ряд випробувань і водостічні системи з ПВХ. Їх перевага - можливість установки обігріву.

Не менш важливий показник, на який слід орієнтуватися при покупці - виробник водостічних систем. Так, водостічна система profil підійде для будівель будь архітектурного планування. Всі її елементи і деталі виготовлені з високоякісного матеріалу. Монтаж водостічної системи цієї торговельної марки простий і зручний. Його можна виконати самостійно. А ось розрахунок водостічної системи краще довірити професіоналам. Вони подбають, щоб кожне кріплення водостічної системи у Вас було в комплекті, і його не довелося потім докуповувати окремо. Дуже грамотно спроектована водостічна система plastmo. Установка водостічної системи цієї компанії можлива на даху будь-якої складності.

Всі перераховані вище види водостічних систем можна придбати звернувшись в будівельну компанію «Житлосервіс». Мінімальні терміни доставки та якість гарантуються.

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48