моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Evertile

Композитна черепиця evertile - сучасне покрівельне покриття, гармонійно з'єднало в собі надійність нових технологій і перевірені часом властивості натурального каменю. Цей матеріал підходить для покрівлі дахів будівель будь-якого архітектурного стилю, надаючи їм ефектність і аристократичність. Купити в Києві це покрівельне покриття можна в нашому торговому представництві.

Що являє собою композитна черепиця evertile? Це матеріал для покрівлі на основі сталевих листів, з обох боків покритий захисним з'єднанням цинку і алюмінію і верхнім шаром з природного кам'яного грануляту. Сталь забезпечує цьому матеріалу високу міцність і довговічність, алюміній і цинк - антикорозійні властивості, а камінь - чудові експлуатаційні якості і естетичний зовнішній вигляд. Така черепиця знижує шум дощу і інші зовнішні звуки, захищає дах будинку від атмосферних і механічних впливів. Кам'яний гранулят додає черепиці насичений стійкий колір в широкій колористичної гами.

У нашому каталозі представлена ​​композитна черепиця моделей Evertile і Evertile Coppo, які відрізняються за формою черепичних аркушів. Перша має класичний вид черепичної плитки, друга виглядає як типова Середземноморська черепиця. Цей покрівельний матеріал дуже популярний в Україні та за кордоном завдяки його надійності, тривалому терміну служби, екологічної чистоти та доступною ціною. До того ж, зручні розміри листів композитної черепиці дозволяють додатково економити на більш точному розкрої і невеликій кількості відходів після монтажу.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48