моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

MetroTile

Щоб дах ефективно виконувала своє призначення - захищала будинок від негоди, необхідно потурбуватись про якісне покрівельному покритті. Одним з варіантів такого покриття є композитна черепиця. Декоративна присипка робить її презентабельною і довговічною. Зверху вона покривається акриловою смолою, в яку додають протигрибкові препарати. Саме смола надає черепиці ошатний блиск, надійно захищає її від обростання мохом. Композитне покриття вдало імітує черепицю натуральну, так як його листи профілюються в поперечному і поздовжньому напрямку.

Композитна черепиця metrotile - багатошарове покрівельне покриття основою, якого є сталевий лист, захищений спеціальним алюмінієвим сплавом. Товщина стали становить 0,45 мм. Лицьова сторона матеріалу покривається гранулятом з натурального каменю. Він захищений шаром прозорої акрилової глазурі, активно перешкоджає проникненню бруду, пилу, тому з часом таке покриття не вигорить і не потьмяніє. Дана черепиця гармонійно вписується в архітектурний стиль будівлі. Покрівельні листи укладаються внахлест, утворюючи своєрідний замок, який ідеально захищає дах від протікання.

Композитне покриття metrotile має невелику вагу, тому й укладається на легку обрешітку або може бути встановлено на старе покриття буквально за лічені дні.
На ринку компанія «Metrotile» представляє цілу колекцію композитної черепиці: MetroTile, MetroRoman, MetroShake, MetroShingle, MetroClassic, MetroWood. Покрівельні листи мають широку кольорову гаму і рельєф, тому покупець завжди може підібрати товар за смаком. Термін служби композитної черепиці - більше п'ятдесяти років.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48