моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Композитна черепиця Tilcor

ЧЕРЕПИЦЯ
Композитна черепиця - покрівельний матеріал, дуже близький до ідеалу. Цей покрівельний матеріал не боїться ні холоду ні жару сонця, ні механічних впливів і атмосферних опадів, а термін її служби досягає ста років. Композитні покрівельні листи Тілкор стануть прикрасою вашого котеджу і сильним захистом від суворих зовнішніх факторів.

ВИРОБНИЦТВО
Композитні покрівельні листи Tilcor - готова продукція компанії Ross Roof Group. Покрівля цього бренду відома на покрівельному ринку ще з минулого століття, і з тих часів Ross Roof Group, як виробник, радує незмінною якістю продукції і її надійністю. Компанія може похвалитися чималою кількістю інноваційних розробок, в числі яких виробництво композитної черепиці, де в якості основи використовується не гальванізовані сталеві, а алюмоцинкових листи, де захисну і декоративну функцію виконують гранули з натурального пофарбованого каменю, вкритого акрилової глазур'ю. Ця технологія виготовлення робить композитну покрівлю максимально захищеною, міцною і стійкою до зовнішніх чинників.

ГАРАНТІЇ І ЯКІСТЬ
Головне при виробництві - якість. Це - гасло компанії. Листи Тілкор відповідають європейським стандартам ISO 9001 і, найкраще підтвердження його якості та довговічності матеріалу - гарантія на півсторіччя. Гарантія на покрівельну композитну черепицю Tilcor становить 50 років. І крім цього, виробник дає гарантію збереження початкового зовнішнього вигляду не менше, ніж на 20 років.

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ
На сьогоднішній день композитна черепиця Tilcor випускається у великому асортименті. На вибір покупця представлено понад 40 кольорів і 8 колекцій:

- Classic
- Shake
- Tudor
- Roman
- Royal
- Shingle
- Bond
- Antic

ДЕ КУПИТИ?
Якщо Вам необхідна композитна черепиця Tilcor, купити її ви можете на цьому сайті, досить вибрати модель і кількість.  Також завжди ви можете отримати кваліфіковану консультацію у наших менеджерів.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48