моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Металочерепиця Arcelor Mittal

Главная Металлочерепица Металлочерепица Arcelor Mittal (Польша-Германия)

Металочерепиця arcelor - сучасний покрівельний матеріал, який користується заслуженим попитом серед недорогих покрівельних покриттів з оцинкованої сталі. Наша компанія пропонує купити цей покрівельний матеріал у Києві в будь-якій кількості і по самим доступним цінам.

Металочерепиця часто використовується для покрівлі скатних дахів. Завдяки тому, що її поверхня імітує натуральну черепицю, вона ефектно виглядає на будівлях і з простою, і з більш складною конструкцією дахів. По суті своїй, металочерепиця являє собою тонкі (товщиною до 0,5 мм.) Профільовані листи оцинкованої сталі з кольоровим полімерним покриттям. Метал визначає її міцність і довговічність, а захисне покриття з поліестеру - стійкість до корозії та впливу атмосферних явищ. Дуже важливими споживчими якостями такого покрівельного матеріалу є стійкість до спалаху і різких змін температур, екологічна безпека і відмінні теплоізоляційні властивості.

Широка колірна гамма стійких до вигорання покриття металочерепиці і різноманітність фактури поверхні дає можливість втілювати будь-які дизайнерські рішення. До того ж, така покрівля дуже практична в експлуатації і не вимагає особливого догляду, а її монтаж можна робити в будь-який час року.

З металу Arcelor Mittal виготовляємо металочерепицю таких різновидів - Монтеррей, Преміум Плюс, Валенсія, які відрізняються формою і висотою профілю. Відмінна якість і невисока ціна такого покрівельного матеріалу вже завоювали споживачів в різних куточках України та ближнього зарубіжжя.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48