моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Металочерепиця Україна

Главная Металлочерепица Металлочерепица Украина

Ще одним досить популярним покрівельним матеріалом є продукція з металу виготовленого на заводі "Модуль" в Каменець-Подільському - металочерепиця Монтерей поліестр, Монтерей матова, Преміум Плюс глянцева та Преміум Плюс матова, Валенсія та Афіна. Її широко використовують при будівництві будь-яких промислових, громадських чи житлових будинків по території всієї України - в Києві, Одесі, Харкові, Донецьку і не тільки.

Металочерепиця - це оптимальний за ціною і по надійності покрівельний матеріал. Вона довговічна (може служити до 50 років), пожежобезпечна, стійка до корозії і атмосферних явищ, герметична і досить практична при монтажі. Листи такої покрівлі мають підвищену конструкційну міцність при досить невеликій вазі. Це дуже зручно і при транспортуванні, і при монтажі, оскільки не вимагають додаткового посилення кроквяної конструкції або спеціальних пристосувань для підйому вгору. До того ж, металочерепиця хороша тим, що її можна використовувати для ремонту старого даху, не демонтуючи при цьому колишнє покрівельне покриття. Слід відзначити також широку гаму кольорів і відтінків такої покрівлі, а також різні варіанти фактури і геометрії поверхні.

Основними достоїнствами металочерепиці заводу Модуль є гармонійне поєднання естетичного зовнішнього вигляду, мінімальної ціни і незмінно високої якості матеріалу. При виробництві продукції на підприємстві використовуються найсучасніші технології, а якість листів перевіряється на кожному етапі виготовлення. Тому, плануючи придбати продукцію заводу Модуль, ви можете бути впевнені в тому, що ваша покрівля буде надійною і красивою.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48