моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Металочерепиця Ruukki

Главная Металлочерепица Металлочерепица Ruukki (Финляндия)

За останні роки фінська металочерепиця ruukki стала дуже популярним покрівельним покриттям. Її охоче використовують для влаштування нових та ремонту старих дахів. Основою для неї служать профільовані листи з оцинкованої сталі покриті спеціальним захисним шаром, який оберігає матеріал від окислення. З лицьового боку покрівельного матеріалу наноситься полімерне покриття різне по товщині, складом, забарвленням. Воно не тільки прикрашає металочерепицю, але і захищає її від природних впливів. Від його якості залежить довговічність покрівлі.

Виробником виготовляється кілька видів металочерепиці ruukki. Вони мають різноманітні форми, фактуру, багату кольорову гаму, що дозволяє покупцеві проявити свій індивідуальний смак і перетворити будинок у справжній шедевр.

Металочерепиця ruukki finnera відрізняється від інших моделей своєю геометрією. Вона надає покрівлі елегантний, охайний вигляд, крім того, має високу міцність і практичністю. Модель мonterrey має невисокий профіль, що відрізняється витонченістю. Такий дах гармонійно поєднується із загальною архітектурою будинку. Модель vintage легко монтується. Її дизайн відображає традиційну фальцовані покрівлю. Кольорову палітру моделі аdamante доповнюють нові кольори «баклажановий оксамит» і «червоне вино», які як не можна краще підкреслять стиль будови.

Основними достоїнствами металочерепиці ruukki є: довговічність, екологічність, стійкість до займання та вигоряння. Її листи відрізняються невеликою вагою, тому легко транспортуються і укладаються. Цим і пояснюється велика популярність металочерепиці ruukki, ціна на яку вельми демократична, доступна покупцям з різними матеріальними можливостями.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48