моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Цегла

Будинки з цегли для багатьох людей є ознакою грунтовності і солідного достатку. Цей матеріал перевірений століттями і асоціюється з довговічністю, надійністю і захищеністю. Правда, цегла цеглі ворожнеча. І під цим єдиною назвою зібрані різні його види, що відрізняються областю застосування і тонкощами виробництва.

За способом виготовлення, виду вихідної сировини розрізняють цегла силікатна і цегла керамічна обпалений, який є високотехнологічним продуктом. Цей облицювальний матеріал екологічний, дозволяє створити в приміщенні оптимальний для здоров'я і життя мікроклімат (влітку в будинку прохолодно, а взимку - тепло). Крім того, така цегла в Україні та за її межами славиться тим, що впродовж століть не втрачає своїх технічних властивостей, кольору і насиченості.

Завдяки простоті виготовлення та дешевизні користуються популярністю цегла біла силікатна і червона цегла звичайний. Вони застосовуються в житловому, а також промисловому будівництві. Але хоча силікатна цегла, ціна на нього досить привабливі, даний матеріал має обмежену сферу застосування, відрізняється високою теплопровідністю. Для обробки він, наприклад, не використовується. Для цієї мети підходить цегла облицювальна (лицьова керамічна) і клінкерну цеглу. Останній відомий своїми високими характеристиками міцності і водопоглинанням (до 2%). Цей декоративний цегла набувають для облицювання цоколів, фасадів, підвалів. Якщо ви вирішите побудувати мангал з цегли, то Вам знадобиться цегла вогнетривка. Він же використовується і для виготовлення камінів з цегли.

Облаштування, зведення будинку може розгортатися за різними сценаріями: стрімко і невимушено або довго і клопітно. Ми хочемо, щоб Ви пройшли свій шлях максимально швидко, зайвих грошей і часу не витрачаючи. Тому, якщо Вам потрібно купити цеглу, то для початку ознайомтеся з найширшим асортиментом будівельних матеріалів на нашому сайті. Компанія «Житлосервіс» піклується про свою репутацію, а значить, гарантує бездоганну якість. Тільки у нас Ви зможете придбати цеглу в Києві за найбільш вигідною ціною.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48