моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Ламінат

Ламінат - це сучасне підлогове покриття, що володіє відмінними технічними і експлуатаційними характеристиками. Завдяки цим якостям, він є доступною альтернативою дорогому паркетній підлозі. Вибрати й купити ламінат в Києві за прийнятною ціною пропонує СК «Житлосервіс». У нас представлений широкий асортимент ламінату різних видів і декорів, ознайомитися з яким можна за допомогою Інтернет-сайту компанії в будь-якому куточку України.

Хороший ламінат, ціна якого значно менше вартості паркетної дошки, відрізняється високою зносостійкістю, стійкістю до різких температурних коливань всередині приміщення, підвищеної вологості і сонячним променям. Він невибагливий у догляді, відмінно переносить великі навантаження, стійкий до впливу хімічних і механічних впливів (стирань, ударів, подряпин і ін.) Завдяки широкій різноманітності фактур, забарвлень і малюнків, а також широкої колірної гами ламінату, з його допомогою можна зімітувати різні підлогові покриття (паркет, плитка) і втілити будь-які дизайнерські задуми. Монтаж ламінату досить простий, а завдяки професійному розрахунку матеріалу після його укладання практично не залишається відходів.

Вартість ламінату в різних містах (Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя) і спеціалізованих торговельних магазинах («Хата ламінату») може значно відрізнятися. Ми пропонуємо своїм покупцям, мабуть, найбільш конкурентоспроможні умови (ціна, обсяг партії, вартість монтажу) покупки ламінату.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48