моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Піноблок

Піноблок - це будівельний матеріал, який поєднав у собі практичні та експлуатаційні переваги багатьох матералов. Піноблоки в Києві використовують на більшості об'єктів, тому що, володіючи високою тепло-і звукоізоляцією, міцністю, вогнетривкістю, вони чудово поєднуються з різними будівельними матеріалами, легко піддаються обробці і відрізняються прийнятною ціною. Можна сказати, що це один з найпопулярніших в Україну матеріалів для спорудження конструкції будівлі та її утеплення. Купити піноблоки в Києві можна в нашому торговому представництві. Продаж піноблоків здійснюється як оптом, так і в роздріб за взаємовигідною ціною.

При виготовленні піноблоків використовується цементно-піщана суміш, в яку додається вода і піноутворювач, рівномірно утворює в розчині повітряні бульбашки, які залишаються при затвердінні суміші. Іноді для поліпшення технічних характеристик до складу розчину включають різні добавки, пластифікатори, Затверджувачі. Така технологія виготовлення забезпечує цьому матеріалу монолітність і довговічність, високі енергозберігаючі та шумоізолюючі властивості. Популярність піноблоків також обумовлена ​​їх невеликою вагою і практичністю в монтажі, так що, вигода від використання такого матеріалу набагато вище тієї ціни, скільки коштує піноблок.

Вартість піноблоків (ціна за штуку) може відрізнятися в різних регіонах (Харків, Донецьк, Житомир, Дніпропетровськ, Суми, Луганськ). Тим не менш, якщо скористатися нашою пропозицією (піноблоки Київ), можна значно скоротити будівельний бюджет.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48