моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Пиломатеріали

Пиломатеріали - дерев'яні бруси, дошки, і інші вироби з деревини - класичний будівельний матеріал, який століттями використовувався для будівництва будинків, проте, не втратив своєї актуальності і в сучасному будівництві. Продаж пиломатеріалів в Києві є одним з напрямків діяльності нашої торгово-будівельної компанії "Житлосервіс". У нас можна купити якісні дерев'яні вироби від виробника, виготовлені з деревини, вирощеної в екологічно-чистих районах України. Продукція відвантажується будь-якими партіями і за доступною ціною.

Відомо, що на сьогоднішній день споживчий попит на пиломатеріали в Україну досить великий. Він досягається завдяки головних достоїнств дерева - натуральності, довговічності, екологічну чистоту. Пиломатеріали активно використовують при влаштуванні покрівель і обшивки будівель, при зовнішньому і внутрішньому декоруванні приміщень, будівництві перегородок і укладанні підлог і пр. Тим, хто планує куплю дошки, ми пропонуємо пиломатеріал обрізний, необрізний, сухий, брус, а також іншу продукцію з різної деревини (листяні породи, хвойний пиломатеріал).

Купити пиломатеріали в Україні (Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя, Одеса, Сімферополь) не складно, оскільки наш регіон имет у своїй структурі багато лісових господарств. А от якісні екологічні пиломатеріали від виробника пропонують тільки надійні постачальник. Ми маємо всю необхідну документацію та відповідні сертифікати, а також гарантуємо відмінну якість свого товару.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48