моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Системи опалення

Тепло в домі є запорукою комфортного проживання в ньому. Саме тому до вибору найбільш відповідної для ваших умов системи опалення будинку необхідно підходити з особливою серйозністю. В Україну в основному використовують водяні циркуляційні системи опалення приватного будинку з використанням мережі радіаторів. Для поліпшення тепловіддачі, фахівці рекомендують придбати і вбудувати в систему спеціальні насоси для примусової циркуляції теплоносія по опалювальним трубах. Наша компанія пропонує послуги по монтажу систем опалення в Києві, а також всі необхідні для цього обладнання та матеріали. Вартість монтажу і ціна обладнання у нас досить невисокі, тим більше, що для кожного випадку і наявного бюджету ми можемо запропонувати альтернативні варіанти систем водяного опалення.

Автономні системи опалення для обігріву приватного будинку відрізняються за типом опалювального обладнання - електричне, газове, для рідкого або твердого палива. Найбільш популярним є газове обладнання. Сучасні газові котли - це високоефективні прилади, що володіють відмінними експлуатаційними характеристиками - високим рівнем автоматизації управління і ергономічності, а також безпеки, екологічності та енергозбереження. Широке поширення також отримали електричні системи опалення.

Технологія пристрою системи опалення включає підбір необхідного обладнання, установку котлів, монтаж конвекторів і системи радіаторів, пусконалагоджувальні роботи. Монтаж систем опалення повинен здійснюватися виключно спеціалістами, які мають всі необхідні дозволи.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48