моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Пресована тротуарна плитка

Діапазон застосування тротуарної плитки неймовірно широкий. Цим матеріалом можна вимостити вулиці і тротуари, облаштувати під'їзні та пішохідні зони, прокласти садові доріжки і стежки. Також плитка тротуарна чудово виглядає навколо басейнів, на майданчику літнього кафе або на парковій алеї. Вона природним чином підкреслює витонченість будь-якого стилю. Візьміть, наприклад, Київ. Як сумно виглядали б багато архітектурні шедеври столиці, якби замість красивої і міцної плитки тротуари вздовж них були б закатані в асфальт!

Ми пропонуємо купити тротуарну плитку в Києві вищої якості від провідних виробників. Мабуть, головними перевагами такого дорожнього покриття можна назвати довговічність, екологічність, практичність в експлуатації та ремонті. Якщо раптом у вас ушкодилася одна плитка, ви легко зможете її демонтувати і замінити на нову.

Висока міцність, естетичний зовнішній вигляд, всілякі форми і рельєфи, а також широка колірна гамма і доступна ціна роблять тротуарну плитку дуже популярною і серед власників приватних ділянок, і серед будівельних компаній. Найчастіше, структуру та дизайн тротуарної плитки вибирають, виходячи з особливостей ділянки, де вона буде застосовуватися. Благо, широкий асортимент нашого торгового представництва дозволяє купити найрізноманітнішу по характеристикам тротуарну плитку.

Ви запитаєте, скільки коштує тротуарна плитка в Києві? Її ціна - порівняно невисока і коливається в межах 75-125 грн за 1 метр кв. Також ми пропонуємо послуги з укладання тротуарної плитки в Києві.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48