моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Фальцева покрівля

Главная Другие виды кровли Фальцевая кровля

Ніщо так не захищає і не прикрашає будинок, як якісна і красива покрівля. А саме - фальцева покрівля. Цей вид покрівельного покриття приваблює споживачів безліччю плюсів, від абсолютної герметичності і до порівняно недорогий ціни. Якщо подивитися на дахи будівель в Києві і Україні в цілому, можна помітити, що в наш час стає модним в якості покрівельного матеріалу використовувати металеві покриття. І все частіше споживачі намагаються придбати саме оцинковані (з полімером або без) і мідні фальцеві покрівлі.

Від надійності покрівлі та її зовнішнього вигляду залежить те, настільки ваш будинок буде вашою фортецею. Фальцева покрівля - це найнадійніший вид покрівельного покриття на сьогоднішній день. Її виготовляють з тонких листів сталі з покриттям з цинку або полімерного матеріалу - поліестеру, пурала або пластізола. Як варіант - покрівля з кольорових металів: алюмінію, міді або цинк-титанового сплаву. Завдяки особливій технології кріплення картин - окремих металевих листів з підготовленими під фальцевої з'єднання кромками, утворюється певний вид шва - фальц, який забезпечує абсолютну водонепроникність покрівлі і повна відсутність вогнищ корозії. Серед інших переваг цієї покрівлі - невелика вага і тривалий термін служби.

При монтажі крівлі фальца використовується спеціальний закаточні інструмент, а покрівельні роботи виконують покрівельники-професіонали. Деякі виробники постачають фальцевую покрівлю самозащелківающіеся, для установки якої інструмент не буде потрібно. Розцінки на матеріал і його установку залежатимуть від складності конструкції покрівлі та її площі.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48