моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

мідна покрівля

Надійна, довговічна, елегантна і воістину неперевершена - це все мідна покрівля, класичний покрівельний матеріал, який не має рівних за своїми якостями. І ціна матеріалу не має значення, якщо мова йде про міцність і красу покрівлі, яка з роками тільки поліпшується. Будучи престижним і шляхетним матеріалом, мідна покрівля завжди свідчить про достаток і вишуканому смаку господаря будинку, і прикрашає найдавніші собори, палаци і багаті особняки не тільки в Києві та Україні, а й у всіх європейських країнах. Якщо ви бажаєте придбати мідний аркуш або мідну черепицю, це можна зробити в нашій торговельно-будівельної компанії. Ми також пропонуємо професійні послуги з монтажу і пристрою мідної крівлі.

Назвіть хоча б один покрівельний матеріал, який мав би такий зносостійкістю, міцністю і вишуканим зовнішнім виглядом, з роками змінює свій колір від яскраво-червоного, до смарагдового відтінку? На це здатна тільки мідь. Сучасні виробники мідної крівлі - черепиці, гнучкої черепиці, листового чи рулонного мідного прокату - пропонують якісне покриття для дахів будь-якої конструкції і будь-якого дизайну.

Одним з найбільш надійних покрівельних покриттів, все ж, можна назвати мідну фальцевую покрівлю. Її гідності не обмежуються вищезгаданими. Мідь - це унікальний матеріал, що володіє абсолютною екологічною чистотою і антібактеріологічнимі властивостями. При її високою ціною, вона, тим не менш, окупається протягом декількох років, оскільки якісно укладена крівля з міді не потребує додаткового обслуговуванні та регулярному ремонті.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48