моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Полімерна черепиця

Главная Другие виды кровли Полимерная черепица

Полімерна черепиця - це вдалий компроміс між якістю натуральної черепиці і ціною більш дешевих покрівельних матеріалів. Плануючи будівництво або ремонт даху при невеликому бюджеті, варто звернути увагу на покрівлю з полімерно піщаної черепиці. Не поступаючись класичним покриттям в частині експлуатаційних властивостей, вона дуже практична в монтажі та значно нижче за вартістю. Купити полімерну черепицю виробництва Україна можна в нашій торговельно-будівельної компанії в Києві.

Полімерпіщана черепиця виготовляється за технологією пресування під високим тиском і складається з кварцового піску, полімеру і барвника. Результат цього методу - гладка глянцева черепиця різної кольорової гами, що має низьку пористість і високі експлуатаційні властивості. Її особливості - невелика вага на 1 м. кв. покрівлі, що дозволяє використовувати полегшені кроквяні системи, і висока ударостійкість, що виключає пошкодження такого матеріалу при транспортуванні або монтажі.

Термін служби полімерної черепиці становить не менше 50 років. Вона досить стійка до втрати кольору, перепадів температур, несприятливих атмосферних впливів і хімічних чинників, вогнетривка і вологостійка. Така покрівля не вимагає додаткової звуко-і теплоізоляції, оскільки сама володіє такими властивостями, чим викликає тільки хороші відгуки у вітчизняних і зарубіжних споживачів. Важливою особливістю також є практично безвідходний монтаж полімерної черепиці, що не вимагає великих зусиль і спеціальних пристосувань.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48