моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Прозора покрівля

Главная Другие виды кровли Прозрачная кровля

Прозора покрівля - це матеріал, який широко застосовується в усіх сферах життя: в будівництві, у побуті, в сільському господарстві, в рекламі і дизайні. Приміром, у Києві та інших містах України можна зустріти безліч випадків використання прозорої покрівлі для облаштування терас і балконів, а також будівництва альтанок і всіляких навісів. Благо, ціна цього матеріалу порівняно невисока і прийнятна для багатьох бажаючих її купити.

Прозора покрівля це знахідка для тих, хто бажає впустити сонячне світло в свій будинок. Її переваги - досить тривалий термін служби, легка вага, висока ударостійкість і стійкість до корозії. Для монтажу цього матеріалу не потрібні спеціальні інструменти, оскільки спеціальна конструкція кріплень на засувках дозволяє монтувати покрівлю, не порушуючи герметичність аркушів. Така покрівля, не дивлячись на свою прозорість, затримує УФ випромінювання, стійка до впливу атмосферних впливів і підвищених навантажень, володіє високою еластичністю, за рахунок чого їй можна надати будь-яку форму.

Прозору покрівлю можна використовувати як для закритих приміщень - теплиць, зимових садів, вітрин магазинів і павільйонів басейнів, так і для навісів над відкритими територіями - різних козирків, Автонавіси. Конфіденційність такої покрівлі можуть виготовлятися в прозорому або матовому варіанті і мати різні кольори. Вони добре пропускають сонячні промені, розсіюючи їх і концентруючи світло в підпокрівельному просторі, тим самим поліпшуючи освітлення. Ще одне її перевага - практичність і зручність в обслуговуванні. Прозору покрівлю можна мити з миючим засобом або звичайною водою зі шланга.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48