моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Сланцева покрівля

Главная Другие виды кровли Сланцевая кровля

Якщо ваш будинок буде надійним і затишним, ваше життя в ньому стане комфортним та захищеною. А якість вашого будинку прямо залежить від того, яка покрівля увінчає його дах. Покрівля сланцева - це вигідні і надійні інвестиції в ваш дім. І нехай така покрівля коштує недешево, її ціна стає вельми економічною в перерахунку на багато десятиліть повноцінної служби. Купити сланцеву покрівлю (натуральний або штучний сланець) в Україну цілком реально, це можна зробити в Києві в нашому торговому представництві. Цей матеріал часто вибирають для споруди елітних і дорогих будинків.

Чому для покрівлі варто вибрати натуральний сланець? Унікальні якості цього покрівельного матеріалу забезпечила сама природа. Створюючи сланець понад півмільйона років тому, вона заклала в нього незвичайну міцність і довговічність, прекрасну естетику - колір, форму і структуру, високу стійкість до перепадів температур, різним зовнішнім хімічних реагентів і механічних факторів. Сланцева черепиця практично не піддається корозії, не розмокає, не деформується і не зношується з часом.

Штучний сланець не поступається натуральному каменю ні за красою, ні за своїми функціональними та експлуатаційними характеристиками. Більш того, в деяких випадках навіть набагато перевершує його. Наприклад, покрівля з штучного сланцю значно дешевше і легше по вазі, вона не вимагає ретельного догляду та професійного обслуговування. Штучний сланець більш міцний і не такий крихкий, як натуральний, що значно спрощує і здешевлює монтаж покрівлі.

Покрівля сланцева, без сумніву, прикрасить ваш будинок, зробить його стильним і неповторним.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48