моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Профнастил (Китай)

Главная Профнастил Профнастил (Китай)

Профнастил Китай є одним з найбільш доступних за ціною покрівельних матеріалів. Його також широко використовують для будівництва парканів та огорож або облицювання фасадів будівель. Ми пропонуємо вигідно купити профнастил (Китай) в Києві, вибрати й замовити який можна з будь-якого куточка України за допомогою нашого сайту.

Профнастил виробляється з профільованих сталевих листів невеликої товщини і зовні покривається антикорозійним цинковим покриттям. Для більшого захисту металевого листа, поверх оцинковки наносять шар кольорового полімеру, який є ще і декоративним покриттям. Китайський профнастил часто не має полімерного покриття, що обумовлює його більш низьку ціну. Це дає можливість використовувати цей матеріал на великих об'єктах тимчасового або промислового призначення, де є обмежений бюджет, а зовнішній вигляд не грає великої ролі.

Профнастил - це матеріал з міцних сталевих листів, який володіє високою зносостійкістю і витримує будь-які примхи погоди - і рясні опади, і різкі перепади температур, і сильні урагани. Якщо ви плануєте купити профнастил Китай для покрівлі або облицювання стін, ви можете вибрати будь-яку позицію з нашого каталогу продукції. Яких-небудь критеріїв вибору профнастилу для тієї чи іншої мети не існує. Втім, найчастіше більш тонкі аркуші з невисокою гофрою йдуть на паркани і огорожі, листи з великою висотою гофри - на будівництво несучих конструкцій (до того ж, їх можна використовувати неодноразово). Для покрівлі вибирають металеві профільовані листи з додатковими ребрами жорсткості і капілярними борозенками для запобігання протікань.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48