моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Ruukki (Фінляндія)

Главная Профнастил Ruukki (Финляндия)

Цілком справедливо високою популярністю на ринку покрівельних та фасадних матеріалів користується продукція Ruukki. Профнастил з оцинкованої фінської сталі з полімерним покриттям широко застосовують для влаштування покрівлі, споруди зборів або облицювання фасадів. Якщо ви знаходитесь в Києві або іншій точці Україні, купити профнастил ruukki можна в нашій компанії. Ми пропонуємо послуги, які вигідно відрізняються від конкурентів за багатьма параметрами - від ціни на продукцію, до умов поставки.

Профнастил настільки універсальний, що його можна використовувати і для будівництва приватного будинку, і при зведенні торговельних або промислових будівель. Це якісний матеріал, який відрізняється високою міцністю, надійністю і тривалим терміном служби. Його досить просто монтувати, і при цьому залишається мізерно мала кількість відходів. Невелика вага листів дозволяє економити на транспортуванні і установці і не вимагає посилення конструкції крокв.

Виробником ruukki виготовляється профнастил декількох типів з різною формою гофри і різним полімерним покриттям (поліестер, Пурекс, пурал; матовий, глянсовий, з широкою гамою кольорів за шкалою RAL) або без нього. Цей матеріал володіє хорошою стійкістю до корозії, не вигорає, відмінно чинить опір впливу низьких і високих температур і УФ випромінювання. Профнастил практично не вимагає обслуговування і не потребує ремонту. Гофра на аркуші матеріалу забезпечує спрямований стік води, запобігаючи затікання покрівлі чи фасаду, а сам матеріал є зносостійким, пожежобезпечним і екологічно чистим.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48