моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Профнастил (Україна)

Главная Профнастил Профнастил (Украина)

Будівельні матеріали вітчизняного виробництва мають відмінною якістю і високими конкурентними перевагами. Профнастил Україна - це, мабуть, самий надійний і популярний матеріал, що використовується для покрівлі дахів, споруди несучих конструкцій, будівництва заборів або обробки фасадів будівель. Купити профнастил українського виробництва можна за порівняно невисокою ціною, якщо звернеться в наш торгове представництво в Києві.

Профнастил виробляють з тонких оцинкованих листів сталі, покритих полімерним покриттям, яке крім захисних властивостей виконує ще і декоративні функції. Така технологія виготовлення оберігає сталь від корозії, механічних пошкоджень і атмосферних чинників. Листи, в залежності від призначення профнастилу - покрівельний, стіновий або несучий, - мають різну товщину і профілюються різною формою (трапеція, прямокутник, хвиля і пр.) і розміром гофри. Широкі можливості для дизайнерів і архітекторів також надає великий вибір кольорів полімерного покриття. Завдяки профлиста будівля набуває свіжий і доглянутий зовнішній вигляд.

Незаперечні достоїнства профнастилу (Київ) - це його великий термін служби, стійкість до підвищених навантажень, невелика вага і висока пожежна безпека. Цей матеріал досить економічний при монтажі і легко встановлюється на конструкції будь-якої форми і з будь-яким ухилом. Він невимогливий у догляді і зберігає свої експлуатаційні якості і естетичний зовнішній вигляд протягом довгих років служби, що не виключає також можливість повторного використання аркушів.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48