моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Мінеральна вата

Як зберегти тепло всередині будинку і захистити себе від настирливих зовнішніх звуків? Відповідь досить проста - мінеральна вата (базальтова вата). Головними перевагами, які підтверджують вірність рішення придбати мінеральну вату, є її відмінні теплоізоляційні властивості й експлуатаційні характеристики, а також порівняно невисока ціна. В Україні цей матеріал давно став одним з найпопулярніших утеплювачів, тим більше, що придбати мінеральну вату можна в нашому торговому представництві в Києві за прийнятною вартістю.

Утеплення мінеральною ватою застосовують у багатьох випадках індивідуального або промислового будівництва - при тепло-і шумоізоляції покрівель, перекриттів, стін. Базальтова вата дуже стійка до підвищених температур і хімічних середовищ, тому її часто використовують для ізоляції тепломереж, різних трубопроводів, технологічних резервуарів.

Плити з мінеральної вати виготовляються з розплавленої вулканічної породи - базальту. Завдяки такому перевтілення, утеплювач зберігає в собі всі властивості каменю - довговічність, гідрофобність, несхильність до гниття і розпаду, високу міцність. Базальтова вата легко набуває потрібної форми, не деформується з часом, її структура сприяє вільному проходженню водяної пари, ніж оберігає будівлю від вогкості.

Наша компанія представляє широкий асортимент будівельних утеплювачів, а саме, мінеральну вату Rockwool, Техноніколь. Вартість мінеральної вати у нас цілком прийнятна, а замовити утеплювач можна з будь-якого куточка України (Харків, Дніпропетровськ, Одеса та ін.)

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48