моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Пінополістирольні плити

Главная Теплоизоляционные материалы Пенополистирольные плиты

Пінополістирольні плити (Україна) широко застосовують для термоізоляції різних елементів будівель - від утеплення фундаментів, до теплоізоляції покрівлі. Це найбільш практичний, економічний за ціною утеплювач. Купити пінополістирольні плити в Києві можна в нашому торговому представництві.

У наш час актуальним є питання енергозбереження. Пінополістирольні плити оптимально справляються з цим завданням, зберігаючи в будинку тепло і забезпечуючи затишок протягом необмеженого терміну придатності. Володіючи низькою питомою теплопровідністю і відмінними теплоізоляційними властивостями, пінопласт залишає позаду більшість сучасних утеплювачів. Він має досить стабільну щодо зміни температур структуру і зберігає свої теплові характеристики в діапазоні температур від - 180 градусів, до +80.

Маленьке термічне розширення, висока міцність, вологостійкість, якісна звукоізоляція і стійкість до хімічного і біологічного впливу - це далеко не всі переваги плит з пінополістиролу. Їх невелику вагу і легко піддається обробці структура дозволяють досить швидко проводити монтаж. Цей матеріал екологічно безпечний, не має токсичних складових, не пахне і при обробці не дає пилу. При монтажі їх можна укладати на будь-яку поверхню, закріплюючи пінопласт на основу механічним або клейовим з'єднанням. Пінополістирольні плити виготовляються з негорючих марок пінополістиролу, тому такий матеріал володіє високою вогнестійкістю, а при загорянні розкладаються в основному на воду і вуглекислий газ.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48