моделирование кровли
(044) 361-67-84 / (096) 094-52-72 / (066) 355-80-57

Скловата

Скловата - це різновид мінеральної вати, в якості вихідної сировини для якої використовують кварцовий пісок і скло. Волокниста структура обумовлює високу міцність і пружність цього матеріалу, а його ціна набагато нижча, ніж вартість інших утеплювачів. Застосування скловати для термоізоляції будівель в Україну досить широко, її використовують на багатьох об'єктах побутового і промислового призначення. Купити скловату в Києві можна в торговому представництві нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість матеріалу і вигідні умови співпраці.

Крім відмінних теплоізоляційних властивостей, якими володіє скловата, вона ефективно поглинає різні звуки і часто використовується як шумозахисний бар'єр. Цей утеплювач не піддається біологічним впливам - цвілі і грибків, а також чудово протистоїть комахою. Скловата не виділяє шкідливих речовин і може використовуватися як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони будівлі.

При виготовленні такого утеплювача з волокон формуються рулони або плити скловати. Це забезпечує зручність монтажу. Скловата має і ряд певних недоліків. Слід пам'ятати, що волога негативно впливає на експлуатаційні характеристики утеплювача, тому при його монтажі необхідно використовувати гідро-і пароізоляційні матеріали, а також ретельно прораховувати товщину ізолюючого шару, щоб уникнути надмірної усадки при експлуатації. Укладання скловати вимагає суворого дотримання правил особистої безпеки, тому при роботі з нею необхідно оберігати шкіру і легені від скляного пилу.

Каталог продукції

Компанія Житлосервіс
Наш телефон:
(044) 361-67-84
(096) 094-52-72
(066) 355-80-57
м. Київ, Харківське шосе, б.48